tirdzniecība:+ 86-731-87100700 tirdzniecība:+ 86-15874085836 pēcpārdošanas pakalpojums:+ 86-731-88312130

ENEN
Visas kategorijas

Sākums> Par mums > Par mums

AFEN VENDING MACHINE Co, Ltd.

1 darbnīca

AFEN ir vadošais Ķīnas tirdzniecības automātu ražotājs un tirdzniecības uzņēmums, kas šajā nozarē darbojas kopš 2009. gada un specializējas saistītu produktu izstrādē, ražošanā un mārketingā pašapkalpošanās tehnoloģiju jomā. Kā rentablu tirdzniecības automātu sistēmu risinājumu nodrošinātāja līderis ar progresīvām tehniskām iespējām un milzīgu ražošanas jaudu. AFEN ir viens no tirdzniecības uzņēmumiem, kas specializējas augstas kvalitātes un izmaksu ziņā efektīvu tirdzniecības automātu ražošanā ar 24 stundu bezpilota pašapkalpošanās mazumtirgotāju risinājumu un servisu, kas ir radījis lielu vērtību daudziem mūsu klientiem.

 • ražošanas bāze

  60000 ㎡ ražošanas bāze

 • automātiskā ražošanas līnija

  Spēcīga metāla plākšņu apstrādes jauda 

 • ražošanas līniju aprīkojums

  Profesionāla automātiskā montāžas līnijas darbība

 • noliktava

  Gada ražošanas jauda līdz 100,000 XNUMX vienībām

AFEN ir neatkarīgs pamattehnoloģiju un aparatūras programmatūras pētniecības un izstrādes centrs, vietējā lokšņu metāla ražošanas līnija, automātiska vides aizsardzības izsmidzināšanas līnija, galīgā montāžas līnija un dažāda veida precīzas CNC testēšanas iekārtas.

AFEN ir apņēmies izveidot augstas kvalitātes globālu tirdzniecības automātu ražošanas bāzi un nodrošināt augstas kvalitātes un visa veida tirdzniecības automātu produktus pasaulē ar atbilstošiem produktiem un profesionālu pašapkalpošanās mazumtirdzniecības risinājumu dažādām klientu vajadzībām, mēs vienmēr esam nodrošinājuši, ka ideāls produkts detaļās, lietošana ir efektīva un stabila, un darbība un apkope ir vienkārša un ērta.

whatsapp
E-pasts