tirdzniecība:+ 86-731-87100700 tirdzniecība:+ 86-15874085836 pēcpārdošanas pakalpojums:+ 86-731-88312130

ENEN
Visas kategorijas

Sākums> Prece > Pārtikas tirdzniecības automāts

AF-D900-54C(V22)+MW karsto ēdienu maltīšu tirdzniecības automāts ar mikroviļņu krāsnīm

12
主 图 3
izmeklēšana

AF-54C+MW_01

AF-54C+MW_02

AF-54C+MW_03

Karsto ēdienu tirdzniecības bizness

Karstā ēdiena tirdzniecības automāts, tas ir inteliģents restorāns,gudra virtuve, tā var pārdot no 60 līdz 160 kastēm maltīte, piemērota picu, hamburgeru, hotdogu, frī kartupeļu, kastes pusdienu maltītei, līdzņemšanai utt.

Tas ir piemērots darbam biroju ēkās, skolu pilsētiņā, rūpnīcās utt,jūs varat attīstīt bizness, kas saistīts ar brokastis, pusdienas, ātrā ēdināšana šajās vietās.

Runājot par nomas un darbaspēka izmaksām, mašīnas ekspluatācijas izmaksām jābūt daudz zemākām nekā restorāna izmaksām tajā pašā laika periodā.

Turklāt atrašanās vietas stratēģija ir elastīga, ēdināšanas biznesa stratēģija ir arī elastīga, vairākas iekārtas var pārvaldīt tikai ar nelielu darbaspēka daudzumu. Iekārtu darbība var aptvert vairāk atrašanās vietu un ietekmēt vairāk patērētāju grupu, un var būt rkopējie ienākumi no multivides liela ekrāna reklāmas vietas.


AF-54C+MW_04

AF-54C+MW_05

Mašīnas konfigurācijas

Tās kravas kanāls, galvenokārt konveijera lentes veids, preces tiek piegādātas vienmērīgi ar lifta piegādes sistēmu. Tā ir saldēšanas sistēmas konfigurācija, temperatūru var elastīgi regulēt no 4 ℃ līdz 25 ℃, tas ir piemērots dažādu ātrās ēdināšanas (piemēram, maizes ceptu) pārdošanai. sviestmaize, pica, hamburgers utt.).

Tas ir 22 collu ekrāns, iepirkšanās sadaļa, inteliģentais mijiedarbības ekrāns, atbalsta iepirkumu groza funkciju, vairākas maksājumu metodes un ērta iegāde.

Atsevišķa mikroviļņu krāsns, vienlaikus var uzsildīt vairāk pārtikas.


所有通用

Izmaksu efektīvi tirdzniecības risinājumi

Programmatūras risinājumi:

AFEN Intelligent SAAS servisa sistēma

Tirdzniecības automāta daļa

Telemetrijas icloud pakalpojumu sistēma, tālvadības vadība, vienkārša programmatūras pārvaldība un inteliģenta attālā darbība, to var bez maksas izmantot mūžīgi pēc iekārtas iegādes.

Tās galvenās funkcijas ietver:

1. Reāllaika uzraudzība

2.Video novērošana

3.Darbības konfigurācijas

4. Bojājumu trauksme

5. Statistikas analīze

6. Ienākumu novērtējums

7. Veicināšanas iestatījumi

8. Reklāmas iestatījumi

9. Mobilā lietojumprogramma

Maksājumu risinājumi:

Papildus pamata skaidras naudas, monētu, karšu pieņemšanas konfigurācijām, pat ID verifikācijas, vecuma pārbaudes funkcijas opcijais.

Vēl svarīgāk ir mobilā tālruņa maksājums, kas atbilst starptautisko standartu versijai, un citi bezskaidras naudas maksājumi,

konkrēti, QR kods,seja- skenēt/pirkstu nospiedumu, NFC un citas maksājumu funkcijas var pielāgot un attīstīt, pieslēdzoties trešās puses ierīcei.

AFEN serviss:

1. Mūsu pilns serviss, pirmspārdošana, maksājumi un piegāde, pēcpārdošana.

2. Pirmspārdošana, tikai norādījumi, konkrēti, modeļa izvēle, modeļa konfigurācijas, programmatūras un funkciju pielāgošana, maksājumu pielāgošana.

3. Maksājums un piegāde, mēs vienojamies par plānu.

4. Pēcpārdošana, tostarp jaunās mašīnas darbības vadlīnijas (aparatūra un pārvaldības programmatūra), attālināta problēmu novēršana un remonta norādījumi,mašīnu modernizācija un tehniskais atbalsts, rezerves daļu atbalsts, neatkarīga apkopes un remonta apmācība.

5. Mūsu pakalpojumu resursi, komanda (konta pārvaldnieks, aparatūras un programmatūras inženieris), sadarbība (video un PDF kursi, tiešsaistes norādījumi, norādījumi uz vietas).


Saistītās Preces

SŪTĪT ZIŅU

whatsapp
E-pasts